تصویر محصول
جستجو
چگونه ساعت مچی اصل را از تقلبی تشخیص دهیم
تشخیص ساعت مچی اورجینال از فیک و تقلبی!

۱- گارانتی بین المللی: ساعت های مچی اصل و برند دارای گارانتی بین المللی از کمپانی سازنده محصول می باشند، این گارانتی توسط نمایندگی رسمی برند ارائه می گردد؛ شما می توانید در ایران و در سرتاسر دنیا از گارانتی و خدمات پس از فروش آن استفاده نمائید .
2- نمایندگی های رسمی: ساعت های برند و اصل دارای نمایندگی های رسمی در سرتاسر دنیا هستند، نمایندگی های رسمی توسط کمپانی سازنده برند تعیین و در شناسنامه و سایت رسمی برند به تفکیک کشور مشخص گردیده است.
3- کد رفرنس: ساع‌ت های مارک دار اصل دارای کد رفرنس و شناسنامه اختصاصی می باشند، کد رفرنس و اطلاعات اختصاصی برای تشخیص اصالت، خدمات پس از فروش و گارانتی بین المللی در سیستم نمایندگی های رسمی ثبت گردیده است.
4- مقاومت بسیار بالا در برابر آب: حداقل مقاومت ساعت های مچی اصل و برند در برابر آب ۳۰ متر است، و حداکثر با توجه به رفرنس متفاوت است، هر مقداری کمتر از این عدد نشان دهنده این است که ساعت مچی موردنظر بدل و تقلبی است. مقاومت در برابر آب در شناسنامه و در پشت درب ساعت حک شده است.
5- صدا: ساعت های مچی اورجینال و برند ساختار ساده و منسجمی دارند، بدین معنی که صدایی که از عقربه های آن می شنوید بسیار کمتر از ساعت های فیک و تقلبی است.
پیروز و پاینده باشید.
بخش بین المللی گروه تجاری پل کالا
ساعت های مردانه ساعت های زنانه
#رومانسون #کاسیو #هابلوت #سیکو #رولکس #سیتیزن #امگا #رادو