قوانین و مقررات سایت
کاربر گرامی لطفا جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات پل کالا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید، ورود کاربران به وبسایت پل کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات پل کالا است، دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در پل کالا در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد. پل کالا در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را مینماید با این وجود در صورتی که موجودی محصولی به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای پل کالا محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری نماید. کاربر می‌بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید بدیهی است در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود بعد از ثبت سفارشات از طرف تیم پشتیبانی با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می‌رسد بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد.

ده روز گارانتی برگشت

شرایط استفاده از ده روز گارانتی برگشت
  • اگر کالای خریداری شده ایراد و یا اشکال فنی داشته باشد اشکال یا ایراد فنی باید حداکثر تا ده روز پس از دریافت کالا به فروشگاه اطلاع داده شود.(تلفن یا ایمیل)
  • اگر کالای خریداری شده آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد، ایراد فیزیکی و آسیب ظاهری باید حداکثر طی 48 ساعت پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش پل کالا اطلاع داده شود. (تلفن یا ایمیل)
  • اگرکالای خریداری شده ازنظر مشخصات یاظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد،باید حداکثر طی ۴۸ ساعت پس ازدریافت کالابه واحد خدمات پس از فروش پل کالا اطلاع داده شود(تلفن یا ایمیل)
  • اگر مغایرت یا ایراد فیزیکی،بدون استفاده ازکالا قابل مشاهده است مثل رنگ یا مشخصات ظاهری،باید کالا درشرایط اولیه خودباشد واز حالت اورجینال یا بسته بندی اصلی واولیه خود خارج نشده باشد.
توجه داشته باشین که این سرویس ها اشکالات فنی و ظاهری مانند شکستگی و خط و خش و ....که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد می شود را شامل نمی شود برای استفاده از سرویس ضمانت دفت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند جعبه- دفترچه راهنما و گارانتی و پاکت آن (به همان نحوی که دریافت شده است) به همراه کالای اصلی ارسال شود. پس از دریافت و پذیرش محصول توسط پل کالا در صورت نقص فنی، کالا تعویض و در موارد دیگر طبق مقررات حداکثر تا 48 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.

مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است بر این اساس تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگی های محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را میکند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری نماید، اگر محصول ارائه شده توسط پل کالا دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.